• 4493

Konkurs fotograficzny „Województwo Łódzkie Ogrodem Polski”

Wystarczy zrobić zdjęcie ukazujące piękno przyrody województwa łódzkiego i wysłać zgłoszenie. Termin na przysłanie zdjęcia konkursowego i formularza upływa 30 września br. Pula nagród wynosi aż 17 tys. zł., a Laureaci konkursu otrzymają od Województwa Łódzkiego bony do sklepu multimedialnego o wartości:

• 4492

Informacja o możliwości zakupu biletów miesięcznych

Informujemy, że w dniach 24-25 sierpnia 2022r. w godzinach 8.30-14-30 w Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie będzie możliwość zakupu biletów miesięcznych dla uczniów ze szkół powiatu wieruszowskiego.

• 4491

Bezpłatne webinarium pn. „Bądź aktywną Mamą, aktywnym Tatą”

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Łodzi zaprasza do udziału w bezpłatnym webinarium pn. „Bądź aktywną Mamą, aktywnym Tatą”. Celem webinarium jest omówienie dokumentacji konkursowej w ramach Działania X.1. Powrót na rynek pracy osób sprawujących opiekę nad dziećmi w wieku do lat 3 z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020. Nabór wniosków skierowany jest do wszystkich podmiotów zainteresowanych realizacją projektów obejmujących zatrudnienie niań.

• 4489

Nabór zgłoszeń do Wojewódzkiego Konkursu Produktów Tradycyjnych "Tygiel Smaków 2022"

Wystartował nabór zgłoszeń do Wojewódzkiego Konkursu Produktów Tradycyjnych „Tygiel Smaków 2022” organizowanego przez Departament Klimatu i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego. Finał konkursu odbędzie się w dniu 16 września 2022 roku w Miejskiej Arenie kultury i Sportu przy al. Bandurskiego 7 w Łodzi.

• 4488

Zapraszamy do udziału w cyklu webinariów w ramach projektu "Województwo Łódzkie Ogrodem Polski"

Trwa rekrutacja na cykl szkoleń internetowych poszerzających wiedzę ogrodniczą i dotyczących aranżacji terenów zielonych. Pierwszy webinar odbędzie się już w środę 17 sierpnia!

• 4484

Środki z PFRON-u dla powiatu!

W dniu 4 sierpnia 2022r. w Łódzkim Oddziale  Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych Starosta Wieruszowski Stefan Pietras i Wicestarosta Wieruszowski Marek Kanicki podpisali umowy z Państwowym Funduszem Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych z siedzibą w Warszawie.

• 4486

Łódzkie na mapach 2022

Marszałek Województwa Łódzkiego Grzegorz Schreiber zaprasza uczniów i studentów szkół średnich i uczelni na terenie województwa łódzkiego do udziału w konkursie na 𝗼𝗽𝗿𝗮𝗰𝗼𝘄𝗮𝗻𝗶𝗲 𝗰𝘆𝗳𝗿𝗼𝘄𝗲𝗷 𝗸𝗼𝗺𝗽𝗼𝘇𝘆𝗰𝗷𝗶 𝗺𝗮𝗽𝗼𝘄𝗲𝗷 prezentującej wybrany temat na terenie województwa łódzkiego.

• 4485

Nagroda Gospodarcza Województwa Łódzkiego

W dniach 14 -16 grudnia 2022 roku odbędzie XV edycja „Europejskiego Forum Gospodarczego – Łódzkie 2022. Biznes w erze innowacji”, w ramach którego organizowana jest Nagroda Gospodarcza Województwa Łódzkiego „Biznes na PLUS”.