Zebranie sprawozdawcze Ochotniczej Straży Pożarnej w Ostrówku

W dniu 4 stycznia br. w Ostrówku, w miejscowej sali OSP odbyło się zebranie sprawozdawcze  jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej, w którym uczestniczył dh Andrzej Szymanek. Starosta Wieruszowski, członka Zarządu Powiatowego ZOSP RP.

Głównym tematem zebrania było sprawozdanie z działalności i sprawozdanie finansowe jednostki w minionym roku. Na uwagę zasługuje fakt, że jednostka OSP Ostrówek własnymi siłami wyremontowała salę, która jest jedną z lepiej wyposażonych  sal na terenie naszego powiatu.

Na wniosek komisji rewizyjnej zebrani druhowie jednogłośnie udzielili absolutorium Zarządowi OSP Ostrówek . Miłym akcentem zebrania było uhonorowanie dh Stanisława Piskuły godnością Członka Honorowego OSP Ostrówek. Starosta Wieruszowski dh Andrzej Szymanek podziękował za zaproszenie oraz za dobrą działalność jednostki, której efektem jest m.in. ukończony remont sali spełniającej wymogi XXI wieku.