Zarząd Powiatu Wieruszowskiego ogłasza nabór kandydatów na członków komisji konkursowej do opiniowania ofert na powierzenie realizacji zadania publicznego w zakresie prowadzenia punktu nieodpłatnej pomocy prawnej i/lub świadczenie nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego, a także edukacji prawnej dla mieszkańców Powiatu Wieruszowskiego w 2023r.

Szczegółowe informacje znajdują się w uchwale Nr 507/2022 Zarządu Powiatu Wieruszowskiego z dnia 9 listopada 2022 r. w sprawie ogłoszenia naboru kandydatów na członków komisji konkursowej, która dostępna jest na stronie internetowej www.powiat-wieruszowski.pl, tablicy ogłoszeń oraz w Biuletynie Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w Wieruszowie.

Kandydatury należy składać w biurze podawczym Starostwa Powiatowego w Wieruszowie, ul. Rynek 1-7 98-400 Wieruszów w terminie od 9 listopada 2022 do dnia 18 listopada 2022r. (do godziny 800).