Zakończenie roku szkolnego maturzystów w powiecie wieruszowskim

W dniu 25 kwietnia 2014 roku uczniowie klas maturalnych Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie, Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Wieruszowie i Zespołu Szkół Rolniczych im. Wincentego Baranowskiego w Lututowie uroczyście pożegnali wychowawców, nauczycieli, kolegów z młodszych klas.

Tradycyjnie przyznane zostały nagrody dla najlepszych uczniów, sportowców, wolontariuszy, uczniów działających na rzecz szkoły.

Nagrody Starosty i Przewodniczącego Rady Powiatu Wieruszowskiego w ZSO i ZSP im. Stanisława Staszica w Wieruszowie wręczył sekretarz powiatu Stefan Pietras, natomiast w ZSR w Lututowie nagrody wręczyła Aleksandra Kluczyńska-naczelnik Wydziału Rozwoju Promocji i Spraw Społecznych.

W imieniu Samorządu Powiatu Wieruszowskiego dla wszystkich maturzystów zostały przekazane  najlepsze życzenia, pomyślnego zdania egzaminów oraz dostania się na wymarzone uczelnie.

Na uroczystościach we wszystkich szkołach panowała podniosła atmosfera, o którą zadbali również uczniowie młodszych klas przygotowując programy artystyczne.

Wszystkim abiturientom życzymy powodzenia!