Zainwestuj w powiecie wieruszowskim, kup nieruchomość

Zarząd Powiatu Wieruszowskiego zaprasza do wzięcia udziału w przetargu, którego przedmiotem jest nieruchomość położona w gminie Bolesławiec, w miejscowości Chotynin.Otoczenie nieruchomości stanowi teren zabudowany, oznaczony jako działka nr 691/1, o powierzchni 0,7600 ha. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego gminy, który określa przeznaczenie nieruchomości jako teren aktywności gospodarczej (1B.15AG.)Informujemy również, że nieruchomość nie jest obciążona żadnymi prawami oraz nie jest również przedmiotem żadnych zobowiązań.Teren nieruchomości można oglądać w terminie do dnia 25 marca 2016 r., po wcześniejszym uzgodnieniu z Komisją Przetargową.  Przetarg na sprzedaż nieruchomości odbędzie się w dniu 31 marca 2016 r. o  godz. 11.00 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Wieruszowie, ul.  Rynek 1-7, pok. nr 5.  Dodatkowe informacje można uzyskać w Starostwie Powiatowym w Wieruszowie w Wydziale Geodezji, Kartografii, Katastru i Gospodarki Nieruchomościami. W Wydziale dostępny jest również regulamin przetargu (parter/ pok. nr 5/ tel.: 062 78 13 396).
W załączniku zamieszczono ogłoszenie o przetargu.