Wystawa fotograficzna Wiktora Toruńskiego w holu Urzędu Miejskiego i Starostwa Powiatowego

Od 21 kwietnia br. w holu Urzędu Miejskiego i Starostwa Powiatowego w Wieruszowie można oglądać uroczyście otwartą wystawę fotograficzną Wiktora Toruńskiego pt. ,,Budzi się wiosna’’.  Autorem galerii jest uczeń II klasy Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Wieruszowie. Od dwóch lat wielką pasją Wiktora stała się właśnie fotografia. Tematyką przedstawionego zbioru fotografii jest natura, między innymi zdjęcia różnych gatunków ptaków, motyli, pająków oraz innych zwierząt. Wystawa ,,Budzi się wiosna’’ Wiktora Toruńskiego potrwa do 28 kwietnia.