WYPOCZYNEK LETNI DLA DZIECI ROLNIKÓW W 2016 ROKU

Placówka Terenowa Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Zduńskiej Woli informuje o możliwości wyjazdu dzieci rolników na letni wypoczynek. Wyjazd połączony jest z programem rehabilitacji leczniczej.

KRUS organizuje wyjazd na turnusy rehabilitacyjne, trwające dwadzieścia jeden dni, do Centrum Rehabilitacji Rolników KRUS w:

• Szklarskiej Porębie, w terminie od 11 lipca 2016 r. do 31 lipca 2016 r. (dzieci z chorobami układu oddechowego),
  • Jedlcu w terminie od 28 lipca 2016 r. do 17 sierpnia 2016 r. (dzieci z chorobami układu ruchu).

Wszelkie informacje oraz formularz wniosku o skierowanie dziecka na turnus rehabilitacyjny można uzyskać w dowolnej Placówce Terenowej KRUS.
Formularze dostępne są także na stronie internetowej www.krus.gov.pl.