Wiosenny Koncert z Humorem Orkiestry Dętej z Dzietrzkowic

W dniu 17 kwietnia br. w Dzietrzkowicach odbył się VI Wiosenny Koncert z Humorem. Pokaz zaprezentowała Orkiestra Dęta z Dzietrzkowic. Wydarzenie na trwale wpisało się w tradycję miejscowości i po raz kolejny zgromadziło pełną salę osób, zarówno mieszkańców Dzietrzkowic, jak i sąsiednich gmin.

W koncercie uczestniczyli starosta wieruszowski Andrzej Szymanek, wicestarosta Mirosław Urbaś oraz członek Zarządu Powiatu Wieruszowskiego Ryszard Starek.

Wraz z Orkiestrą Dętą z Dzietrzkowic wystąpili wokaliści Weronika Musiał oraz Tomasz Wojtan. W koncercie swoje umiejętności zaprezentowały również miejscowe mażoretki.