Fot. www.rotwl.pl

W dniu 4 marca br. odbyło się Walne Zgromadzenie Członków Regionalnej Organizacji Turystycznej Województwa Łódzkiego. Podczas obrad w Akademickim Ośrodku Inicjatyw Artystycznych w Łodzi zostało przedstawione sprawozdanie finansowe i merytoryczne z działalności organizacji za 2015 r. oraz jej plan finansowy i merytoryczny na 2016 r.

W trakcie spotkania przedstawiono sprawozdanie z czterech lat działalności Stowarzyszenia.

Podczas obrad zostały również wybrane władze statutowe kadencji 2016-2019. Na Prezesa Zarządu Regionalnej Organizacji Turystycznej Województwa Łódzkiego IV kadencji ponownie wybrano Sylwestra Pawłowskiego. Starosta Wieruszowski Andrzej Szymanek został Wiceprzewodniczącym Komisji Rewizyjnej ROTWŁ.

Zdjęcia: https://www.facebook.com/rotwl