Walne Zebrania Sprawozdawcze OSP Wójcin i OSP Łubnice

Na zaproszenie strażaków Starosta Wieruszowski Andrzej Szymanek wspólnie z Członkiem Zarządu Powiatu Eugeniuszem Książkiem 25 stycznia 2014r. uczestniczyli w Walnym Zebraniu Sprawozdawczym Ochotniczej Straży Pożarnej w Wójcinie. Natomiast 26 stycznia br. w Walnym Zebraniu Sprawozdawczym Ochotniczej Straży Pożarnej w Łubnicach Starostę Wieruszowskiego reprezentował Członek Zarządu Powiatu Wieruszowskiego Eugeniusz Książek.

Druhowie z Wójcina i Łubnic podsumowali ubiegły rok przedstawiając sprawozdania z funkcjonowania jednostek a także przyjęli plany na 2014r..

Starosta Wieruszowski złożył druhom strażakom gratulacje z osiągnięć w pracy społecznej, a w szczególności podziękował za współprace z Stowarzyszeniem Gospodyń ,,Wójcin nad Prosną” i Klubem Strzelectwa Sportowego ,,Snajper” przy organizacji działań rekreacyjnych i kulturalnych. Wspomniał również o pozyskaniu przez OSP w Wójcinie torby pomocy medycznej z wyposażeniem ufundowanej przez Dyrektora KRUS Opole-Jana Krzesińskiego.