V NIEPODLEGŁOŚCIOWY MARATON MTB w Wieruszowie 2014'

11 listopada wystartuje już kolejna edycja corocznej imprezy kolarskiej w naszym regionie.

Przygotowania do niej trwały  od początku tego roku,zjechaliśmy wiele kilometrów żeby urozmaicić jeszcze bardziej trasę maratonu,powstały nowe odcinki,single.Nasi młodzi zawodnicy Jakub i Dominik dopieścili trudniejsze odcinki tej trasy.Przewyższenia na jednej pętli to 330m. Co przy trzech rundach które mają zawodnicy do przejechania daje nam 990m.podjazdu a więc jest się gdzie zmęczyć a umiejętności techniczne będą w tym roku potrzebne.

Po raz  pierwszy na głównym wyścigu będzie elektroniczny pomiar czasu,pamiątkowe numery startowe.Jesteśmy przygotowani na przyjęcie 200 zawodników i tyleż kibiców.

Komandorem rajdu będzie Janusz Stasiewicz,pomysłodawca i popularyzator całej imprezy od początku jej trwania,animator kolarstwa w Wieruszowie.

W końcu sponsorzy dzięki którym możliwa jest organizacja imprezy w takiej skali,media ,ich wszystkich możecie zobaczyć na plakacie.Są jeszcze wolontariusze,po prostu mała armia ludzi którym się coś chce.

Bardzo dziękujemy a mieszkańców zapraszamy do kibicowania.Mamy nadzieję że pogoda i zawodnicy dopiszą.

Zapraszamy 11 listopada do Pieczysk,miasteczko zawodów jak zwykle przy OSP Pieczyska czynne od godz..8.00.

Start wyścigu dzieci godz.10.00

Start maratonu głównego godz.11.30