Szkolenie dotyczące zmian w prawie budowalnym

19 kwietnia br. w Starostwie Powiatowym w Wieruszowie odbyła się narada szkoleniowa zorganizowana przez Radę Łódzkiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa we współpracy ze Starostą Powiatu Wieruszowskiego  dla członków Izby oraz przedstawicieli gmin powiatu wieruszowskiego.

Celem narady szkoleniowej było poszerzenie wiedzy w zakresie zmian w prawie budowlanym  oraz usprawnienie komunikacji pomiędzy osobami pełniącymi samodzielne funkcje techniczne w budownictwie a administracją i władzami lokalnymi.

W naradzie uczestniczył również Jan Wroński p. o. Wojewódzkiego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Łodzi.