Czcionka: A A+ A++
Kontrast: wersja domyslna wersja kontrastowa
  • Wieruszowski Powiat z Mapą i Kompasem

  • Gmina Bolesławiec Gmina Czastary Gmina Galewice Gmina Lututów Gmnina Lubnice Gmina Sokolniki  Gmina Wieruszów

  • pomoc prawna

  •  bip1

  • Rada Powiatu Wieruszowskiego

  • epuap

System zarządzania jakością

System Zarządzania Jakością zgodny z normą ISO 9001 został wprowadzony w Starostwie Powiatowym w Wieruszowie w 2006 r. Od tego czasu system ten jest stale modyfikowany i doskonalony.

Nadrzędnym celem Starostwa Powiatowego w Wieruszowie jest profesjonalne świadczenie usług administracji samorządowej w przyjaznym urzędzie oraz wykonywanie zadań publicznych o charakterze powiatowym dla dobra społeczności lokalnej, a System Zarządzania Jakością jest utrzymywany w celu stałego podnoszenie jakości świadczonych usług i realizowanych zadań.

W Starostwie podejmowane są działania, by świadczone usługi, takie jak rejestracja pojazdów, wydawanie uprawnień do prowadzenia pojazdów, wydawanie pozwoleń na budowę, realizacja spraw z zakresu ochrony środowiska, gospodarki wodnej, rolnictwa, leśnictwa, spraw z zakresu prowadzenia zasobu geodezyjnego i kartograficznego, w tym modernizacji ewidencji gruntów i budynków itd., realizowane były w możliwe najkrótszym terminie, przez kompetentnych pracowników służących klientom swoją pomocą, w dogodnych warunkach.

Dla usprawnienia funkcjonowania Systemu Zarządzania Jakością i podniesienia jakości pracy, zachęcam Państwa do wypełnienia ankiety badania satysfakcji klienta z poziomu usług świadczonych w Starostwie Powiatowym w Wieruszowie i złożenie jej do oznaczonych skrzynek w Starostwie, bądź przesłanie na adres e-mail: starostwo@powiat-wieruszowski.pl

Script logo StudioStrona.pl