Studniówka w Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Wieruszowie

8 lutego 2014r. tradycyjnie, jak co roku odbył się Bal Studniówkowy tegorocznych maturzystów Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Wieruszowie. Na zaproszenie organizatorów Samorząd Powiatu Wieruszowskiego reprezentował Starosta Wieruszowski Andrzej Szymanek. W swoim wystąpieniu podziękował wszystkim maturzystom za wybór szkoły ponadgimnazjalnej z terenu Powiatu Wieruszowskiego oraz życzył pomyślności na egzaminie maturalnym.

Zgodnie z tradycją dyrektor szkoły  Włodzimierz Matyja zaprosił wszystkich uczniów do zatańczenia staropolskiego tańca poloneza. Wszystkim abiturientom życzymy pomyślnego zdania  egzaminów maturalnych i dostania się na wymarzone uczelnie.