Starosta Wieruszowski wśród strażaków ochotników

Na zaproszenie strażaków ochotników Starosta Wieruszowski Andrzej Szymanek 20 styczna 2013r. uczestniczył w Walnym Zebraniu Sprawozdawczym Ochotniczej Straży Pożarnej w Parcicach, a 19 stycznia na zebraniu w Dzietrzkowicach Starostę Wieruszowskiego reprezentował Członek Zarządu Powiatu Wieruszowskiego Eugeniusz Książek.

Druhowie z Dzietrzkowic i Parcic podsumowali ubiegły rok przedstawiając sprawozdania z funkcjonowania jednostek w ubiegłym roku a także plany na 2013r.

Starosta i Członek Zarządu w imieniu Samorządu Powiatu Wieruszowskiego złożyli druhom strażakom gratulacje osiągnięć w pracy społecznej, a w szczególności przekazali słowa uznania i podziękowania za niesioną ludziom bezinteresowną pomoc w klęskach żywiołowych i innych zdarzeniach, gdy takowa pomoc jest potrzebna. Na nowy 2013r. złożyli życzenia zdrowia, szczęścia osobistego i bezpiecznych powrotów z akcji ratowniczych.