Starosta Wieruszowski członkiem Rady Programowej Narodowego Instytutu

W dniu 10 listopada br. odbyło się inauguracyjne posiedzenie Rady Programowej Narodowego Instytutu Samorządu Terytorialnego. Podczas spotkania Andrzej Halicki Minister Administracji i Cyfryzacji wręczył Staroście Wieruszowskiemu akt powołania na członka Rady Programowej Narodowego Instytutu Samorządu Terytorialnego. Narodowy Instytut Samorządu Terytorialnego działa na rzecz dalszej profesjonalizacji i modernizacji administracji publicznej, a przede wszystkim samorządu terytorialnego w Polsce. Powołanie Instytutu jest realizacją postulatu sygnalizowanego przez środowiska samorządowe od ponad 20 lat.