Ruszyła ankieta monitorowania poziomu satysfakcji Pacjenta

Badanie poziomu zadowolenia Pacjentów ze świadczeń opieki zdrowotnej w oparciu o wyniki anonimowej ankiety - to założenie programu monitorowania poziomu satysfakcji Pacjentów NFZ. Pierwszym etapem jest pilotażowe badanie w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ).Ankieta skierowana jest wyłącznie do Pacjentów, a udział w niej jest dobrowolny. Analiza uzyskanych na podstawie ankiet informacji umożliwi opracowanie takich rozwiązań, które usprawnią organizację udzielania świadczeń. Pilotaż programu przewiduje przeprowadzenie ankiety skierowanej do Pacjentów, którzy w ciągu ostatnich 12 miesięcy skorzystali ze świadczeń POZ (z wyłączeniem nocnej i świątecznej pomocy lekarskiej). W ramach pilotażu przez trzy tygodnie (od 5 listopada br.) anonimowa ankieta będzie udostępniona pacjentom w formie elektronicznej na stronie internetowej Funduszu a także w formie papierowej w punktach obsługi w siedzibie Łódzkiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ oraz w delegaturach w Piotrkowie Trybunalskim, Sieradzu i Skierniewicach. Zapraszamy mieszkańców powiatu wieruszowskiego do wypełniania ankiety:

Ankieta dostępna: http://ankiety.nfz.gov.pl/index.php/377824