Rada Łódzkiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa w porozumieniu ze Starostą Powiatu Wieruszowskiego zapraszają do uczestnictwa w naradzie szkoleniowej

Spotkanie odbędzie się w siedzibie Starostwa Powiatowego w Wieruszowie, ul. Rynek 1-7 w dniu 19 kwietnia 2016r. w godzinach 1000-1500.

Zachęcamy do udziału wszystkich zainteresowanych członków Izby  z terenu powiatu wieruszowskiego.

Celem narady szkoleniowej jest poszerzenie wiedzy w zakresie zmian w prawie budowlanym oraz usprawnienie komunikacji pomiędzy osobami pełniącymi samodzielne funkcje techniczne w budownictwie a Administracją i Władzami lokalnymi.

Zgłoszenie udziału w naradzie pod nr tel: 062 78 13 990 (od poniedziałku do piątku w godzinach 800-1500) do dnia 11 kwietnia 2016r. .