Poszukiwane hale produkcyjne lub magazynowe

Poszukiwane hale produkcyjne lub magazynowe

Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego we współpracy z Łódzką Specjalną Strefą Ekonomiczną S.A. informuję, że obecnie jest bardzo duże zainteresowanie gotowymi halami produkcyjnymi typu B lub C, w szczególności  halami o powierzchni od 300 m2 do 5 000 m2.

Jeśli hale produkcyjne spełniają ww. kryteria, nadawałyby się do adaptacji i wydzierżawienia w miarę krótkim czasie, uprzejmie prosimy o przekazanie podstawowych informacji o nieruchomości, w tym dane kontaktowe do jej właściciela/zarządcy.

Wszelkie dane o halach prosimy przekazywać na adres email: kkazmierczak@powiat-wieruszowski.pl.

Dane powyższe zostaną przekazane do Departamentu Promocji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego.