Obchody 110 Rocznicy urodzin Księdza mjr Szczepana Walkowskiego

Mszą Świętą w Sanktuarium Miłosiernego Jezusa Pięciorańskiego Parafii p.w. Zesłania Ducha Świętego w Wieruszowie w minioną niedzielę rozpoczęła się uroczystość upamiętniająca 110 rocznicę urodzin księdza mjr Szczepana Walkowskiego. Na zaproszenie Stowarzyszenia Historycznego im. Księdza mjr Szczepana Walkowskiego oraz o. Piotra Piechockiego, przeora Klasztoru Ojców Paulinów w Wieruszowie, w uroczystości uczestniczył Starosta Wieruszowski Stefan Pietras.

Uczestnicy obchodów wysłuchali prelekcji ks. Dr Kamila Kęsika. Podczas uroczystości miało miejsce odsłonięcie i poświęcenie tablicy upamiętniającej księdza mjr Szczepana Walkowskiego.

Zdjęcia: http://www.powiatowy.pl/