Międzypowiatowe Obchody Święta Policji w Poddębicach

25 lipca 2022 roku Starosta Wieruszowski Stefan Pietras uczestniczył w Międzypowiatowych Obchodach Święta Policji, które się odbyły na terenie Komendy Powiatowej Policji w Poddębicach.

W uroczystości udział wzięli policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Wieruszowie oraz z Komend Powiatowych Policji w: Poddębicach, Pabianicach, Łasku, Zduńskiej Woli oraz Sieradza. Komendant Wojewódzki Policji w Łodzi nadinspektor Sławomir Litwin, wręczył funkcjonariuszom odznaczenia oraz awanse na wyższe stopnie służbowe.

Poddębickie obchody święta odbyły się zgodnie z ceremoniałem policyjnym z udziałem Kompanii Honorowej Policji w Łodzi oraz pocztów sztandarowych z wymienionych komend.