Konferencja i seminarium dot. energetyki i OZE

Marszałek Województwa Łódzkiego zaprasza na konferencję i seminarium poświęcone jednej z kluczowych branż Województwa Łódzkiego – Energetyce (w tym odnawialnym źródłom energii), które odbędą się 19 i 20 października 2015r. w hali EXPO-Łódź w Łodzi przy al. Politechniki 4.

Konferencja i seminarium składają się na cykl spotkań organizowanych przez  Departament ds. Przedsiębiorczości Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego we współpracy z Łódzką Agencją Rozwoju Regionalnego S.A., Uniwersytetem Łódzkim oraz Łódzką Izbą Przemysłowo-Handlową.

Szczegółowe informacje na temat spotkań, terminów i tematów można znaleźć na stronie internetowej: www.rsi.lodzkie.pl

W trakcie spotkań zostaną omówione kwestie związane z uzyskaniem wsparcia finansowego w ramach nowego rozdania pieniędzy unijnych w tym na otwarcie działalności, zagadnienia prawne obowiązujące w poszczególnych branżach  w Unii Europejskiej, zaprezentowane  możliwości współpracy z jednostkami badawczo-rozwojowymi.

Celem spotkań ma być zachęcenie Państwa do wprowadzania innowacyjnych pomysłów w firmach, towrzenia start-upów, a także nauczenie skutecznej promocji. Spotkania posłużą wymianie doświadczeń, nawiązywaniu nowych kontaktów i rozwijaniu współpracy.