Kolejny sukces mieszkańców powiatu wieruszowskiego - Puchar Świata Nordic Walking 2022 w Bełchatowie

26 i 27 sierpnia w Bełchatowie odbył się drugi etap Pucharu Świata Nordic Walking 2022, w którym startowali zawodnicy z różnych stron świata. Na starcie stanęło blisko 400  zawodników, zarówno zawodowców jak  i  amatorów, z czterech krajów: Polski, Ukrainy, Słowacji i Niemiec. Swoich reprezentantów miał również Powiat Wieruszowski. Członkowie grupy Nordic-Walking Turbo-Kije Pan Wacław Żbikowski w kategorii M70 zdobył 3 miejsce, a Pan Tadeusz Kasprzak 2 miejsce w kategorii M60 niepełnosprawni. Gratulujemy sukcesów!!