IV Rajd Konny po Powiecie Wieruszowskim

W dniach 6-7 czerwca 2015r. odbył się IV Rajd Konny. W rajdzie uczestniczyło 23 jeźdźców. Uczestnicy wyruszyli ze stajni „Ułan” w miejscowości Podbolesławiec, kierując się do Gospodarstwa Agroturystycznego„ Pod Lasem” w Czastarach, następnie do Domu Wczasów Dziecięcych w Głazie. Trasa rajdu konnego przebiegała na części Łódzkiego Szlaku Konnego im. mjr. Henryka Dobrzańskiego „Hubala”.

7 czerwca uczestnicy rajdu konnego dotarli do parku w Sokolnikach, gdzie odbyło się oficjalne podsumowanie rajdu. Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem zarówno wśród uczestników rajdu jak i okolicznych mieszkańców. Organizatorami w/w przedsięwzięcia byli: Starostwo Powiatowe w Wieruszowie oraz Państwo Anna i Roman Chwiołka, właściciele stajni „Ułan”.