Kontrast: wersja domyslna wersja kontrastowa

• Rada Powiatu Wieruszowskiego

• epuap

IV Niepodległościowy Maraton MTB

• fotogaleria

W dniu 11 listopada 2013 r. w Pieczyskach odbył się IV Niepodległościowy Maraton MTB.  W maratonie ogółem wystartowało 89 zawodników. O godz. 11 odbył się start MINI WYŚCIGU DZIECI. W kategorii dziewcząt bezkonkurencyjne okazały zawodniczki MLUKS „Szperek” Burghardt Antonin: Wiktoria GalińskaWeronika Rozwora zajmując dwa pierwsze miejsca a trzecie podium przypadło Milenie Drelak z   MTB Team SOKÓŁ Bralin – VIDIONI. Natomiast w grupie chłopców zwyciężyli zawodnicy MTB Team SOKÓŁ Bralin – VIDIONI: Tomasz Bryłka, Kacper Kuropka, Karol Przewdzięk zajmując 1-3 miejsca.

O godz. 12 ruszyli zawodnicy głównego maratonu. W głównym maratonie w kategorii Kobiety Open triumfowała Zimnicka Małgorzata, II miejsce zajęła Maja Drelak z  UKS Stobrawa Kluczbork a III miejsce- Justyna Maćkowska z OTR KRAKÓW.

W kategorii MJ (14-17 lat) I podium zdobył Patryk Złotowicz -UKS Stobrawa Kluczbork, II miejsce zdobył Jakub Hodyjas reprezentujący TSR ASHIMA WIERUSZÓW . Na trzeciej pozycji metę przekroczył Dariusz Staniszewski z UKS Stobrawa Kluczbork