Dodatkowe badania ankietowe - 200 wolnych miejsc

Od poniedziałku 11.01.2016 firma "ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku z Kutna" prowadzić będzie dodatkowe badania ankietowe, w ramach których można zapisać się na bezpłatne badania profilaktyczne realizowane w ramach "Kompleksowego programu zmniejszania zachorowalności na choroby związane ze stylem życia na obszarze powiatu wieruszowskiego". Badanie potrwa do momentu zebrania 200 ankiet od mieszkańców powiatu wieruszowskiego. Liczba miejsc jest ograniczona.

Osoby w wieku 7-20 i 45-70 lat - objęte badaniami, mogą zgłaszać się telefonicznie do Pani Eweliny Dąbrowskiej - pracownika firmy ASM z Kutna pod nr telefonu 783 717 022.

Ankiety można także wypełnić w biurze projektu (od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 12), pokój nr 80 (II piętro) Starostwa Powiatowego w Wieruszowie.

Szczegółowe informacje o projekcie „Kompleksowy program zmniejszania zachorowalności na choroby związane ze stylem życia na obszarze powiatu wieruszowskiego” znajdują się na stronie internetowej: http://www.pl13.powiat-wieruszowski.pl/pl/ .