Departament Kultury i Edukacji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego zaprasza do udziału w konsultacjach społecznych projektu Programu Rozwoju Kultury w województwie łódzkim na lata 2014-2020

Tekst dokumentu został udostępniony 1 października br. na stronie internetowej www.lodzkie.pl w zakładce Kultura: Program Rozwoju Kultury:

Uwagi można składać na zamieszczonym na stronie internetowej formularzu do 31 października 2013 r.
w formie elektronicznej na adres: barbara.fronczkowska@lodzkie.pl lub też w formie tradycyjnej/papierowej na adres Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego:

Departament Kultury i Edukacji, Wydział ds. Monitorowania Instytucji Kultury, al. Piłsudskiego 8 / 90-051 Łódź, z dopiskiem: Program Rozwoju Kultury.