15-lecie Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczej Straży Pożarnej w Wieruszowie

18 października w sali OSP w Kolonii Dzietrzkowice odbyło się uroczyste zebranie członków Oddziału Powiatowego ZOSP w powiecie wieruszowskim z udziałem władz samorządowych: powiatowych, burmistrza i wójtów gmin. Zebranie było okazją do uroczystego podsumowania 15 lat działalności  Oddziału  Powiatowego Związku Ochotniczej Straży Pożarnej w Wieruszowie.

Prezes dh Janusz Pietrzak złożył sprawozdanie z działalności Oddziału Powiatowego ZOSP oraz podziękował władzom samorządowym za wspieranie działalności Zarządu m.in. poprzez fundowanie nagród na konkursy dla młodzieży o tematyce ppoż.

Za szczególną działalność na rzecz OSP Zarząd Powiatowy nadał wyróżnienia Eugeniuszowi Książkowi, Januszowi Pietrzakowi, Kazimierzowi Jadwiszczakowi, Leszkowi Sroce, Józefowi Suwarze, Arkadiuszowi Kaczmarczykowi, Markowi Gwiazdowskiemu, Waldemarowi Kopackiemu, Andrzejowi Szymankowi, Marianowi Teodorczykowi  i Dariuszowi Szymankowi.