100 sokowirówek dla mieszkańców powiatu wieruszowskiego

W dniu 15 lutego br. w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Wieruszowie odbyło się losowanie 100 sokowirówek, które zostało przeprowadzone w ramach projektu „Kompleksowy program zmniejszania zachorowalności na choroby związane ze stylem życia na obszarze powiatu wieruszowskiego”. Sokowirówki można odbierać w biurze projektu (pokój nr 80, II piętro Starostwa Powiatowego w Wieruszowie) w środę 24 lutego w godzinach od 9:00 do 15:00 lub w innym terminie wcześniej ustalonym z pracownikami projektu.

Więcej informacji na stronie internetowej projektu: http://www.pl13.powiat-wieruszowski.pl/pl/