100-lecie Szkoły Podstawowej im. 32. Eskadry Rozpoznawczej Lotnictwa Armii Łódź w Walichnowach.

14 października na zaproszenie dyrekcji, grona pedagogicznego, rodziców oraz uczniów Zespołu Szkół w Walichnowach, Przewodniczący Rady Powiatu Wieruszowskiego Andrzej Żóraw i wicestarosta Mirosław Urbaś  uczestniczyli w jubileuszu 100-lecia szkoły. Z tej okazji  w imieniu Samorządu Powiatu Wieruszowskiego przekazali pamiątkową tablicę   z gratulacjami.
Podczas uroczystości została przedstawiona historia szkoły oraz kulisy poszukiwania rodzin poległych lotników z 32. Eskadry Rozpoznawczej. Jubileusz uświetniła część artystyczna  w wykonaniu uczniów Zespołu Szkół w Walichnowach.