III Koncert Karnawałowy Orkiestry Dętej OSP Dzietrzkowice….z humorem

Starosta Wieruszowski Andrzej Szymanek na zaproszenie Orkiestry Dętej Ochotniczej Straży Pożarnej Dzietrzkowice wziął udział w Koncercie Noworocznym pod tytułem: „III Koncert Karnawałowy Orkiestry Dętej OSP Dzietrzkowice…z humorem.

Koncert odbył się 20 stycznia 2013r. w sali OSP w Dzietrzkowicach o godzinie 17:00. Orkiestra pod batutą Damiana Janasa wykonała muzykę rozrywkową, popularną jak również jazzową, filmową i poważną.

III edycja Koncertu była okazją do podsumowania pracy artystycznej w minionym roku, jak również zwiastunem tego, co Orkiestra zaprezentuje w 2013r.

Starosta Wieruszowski Andrzej Szymanek pogratulował wykonawcom i organizatorom znakomitego koncertu, zaznaczając, że takie wydarzenie promuje nie tylko Gminę Łubnice, ale także Powiat Wieruszowski – za co również serdecznie podziękował.