Dzień Edukacji Narodowej w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych

Społeczność szkolna Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Wieruszowie 14 października 2015r. świętowała Dzień Edukacji Narodowej. W uroczystości wzięli udział nauczyciele, uczniowie, pracownicy administracji i obsługi a także emeryci. Zgromadzonych zaszczycili swoją obecnością starosta wieruszowski Andrzej Szymanek oraz członek Zarządu Powiatu Jerzy Ajtner. Starosta wieruszowski złożył życzenia wszystkim nauczycielom, a także wyróżnił za pracę Małgorzatę Nikodem - dyrektora szkoły i Danutę Urbaś - pedagoga szkolnego. Podczas uroczystości upamiętniono zmarłych nauczycieli: zapalono znicze i złożono wiązanki kwiatów pod tablicą upamiętniającą nauczycieli z terenu powiatu wieruszowskiego zamordowanych podczas II wojny światowej oraz nauczycieli tajnego nauczania.